NEHTOVÁ MODELÁŽ

Diskusní téma: NEHTOVÁ MODELÁŽ

Roztoky

Datum: 07.12.2010 | Vložil: Petra

Jj je fakt dobrá mám krásný vánoční nehýtky takový jsem ještě neviděla ;o) taky chválím a držííí...

Nehtová modeláž

Datum: 06.12.2010 | Vložil: Alena

Souhlasím s pani Katkou novou slečnu ze salonu nehtové studio Roztoky jsem také vyzkoušela a jsem moc spokojena,nehty mi po vyzkoušení už mnoha nehtařek konečně drží.Moc ¨se mi libyl její přístup a kreativita.

nejlepší modeláž nehtů

Datum: 06.12.2010 | Vložil: Katka

Potom co jsem se dozvěděla od známé,že je v Roztokách nová nehtařka v Salónu Gianna. Vyskoušela jsem jí a jsem moc spokojená.

Deformace nehtařkou

Datum: 28.08.2010 | Vložil: Dagmar

Pokud je klientka nespokojena, má deformaci způsobenou nehtařkou, má možnost obrátit se na soud a požadovat patřičné odškodnění, dotyčná pak zkončí.To je především věc klientely.Ve světě toto možné není, tam si nikdo nedovolí používat jiný materiál, než originál.

Nehty - Tyršovo náměstí

Datum: 28.08.2010 | Vložil: Květa

Nehty se dělají od 420–700Kč.A ten jejich matroš co drží a urvete ho v lůžku i nehtem. Ne jedna známá se spálila a pak lítala na kožní.

Re: Nehty - Tyršovo náměstí

Datum: 08.09.2010 | Vložil: Sabina

K paní nehtařce chodím již půl roku. nepadají mi nehty, neuravala jsem si ho i s lůžkem a neskončila jsem na kožním, stálo mě to 1000 kč. Ono to chce aby se zdokonalila paní nehtařka a se naučila s těmi dlouhými nehty pracovat!

Re: Re: Nehty - Tyršovo náměstí

Datum: 10.09.2010 | Vložil: Monča

U té nehtařky jsem byla dva krát. Na poprvé mě odstranila původní nehty odštipáváním, timž mi zjemnila a odtrhla místama mé pravé nehty. jinde to postupně odbrušují, trvá to déle ale tolik to nebolí.

Nejlepčí modeláž nehtů

Datum: 28.08.2010 | Vložil: Kristýna

No, pokud jde o nejlepčí modeláž nehtů tak jsem poznala Salón Body Beauty . Je sice z Horoměřic, ul. Hrdinů 4, ale já byla nejen spokojená ale s nápaditostí také nadšená. Nejen, že nehty vydržely dlouho ale opravdu efektivní. provozní doba, dle objednání.
Jo dodám kontakt.: Salón a tel.: 737560896
Já jsem fotomodelka a proto vím, kde je kvalita. Kristýna

Přidat nový příspěvek


Kadeřnictví Roztoky, prodlužování vlasů, vlasové studio, vlasové studio Roztoky - Doporučujeme: OSTATNÍ SLUŽBY , Odkazy , PŘIDAT, upravit SALÓN